Prodej bytu 3+kk (Rezervováno)

Sokolov - Hornická

990 000 Kč
Kód nabídkyN61757
Dispozice bytu3+kk
Druh objektuCihlová
Celková podlahová plocha67 m2
Užitná plocha70 m2
Stav objektuPo rekonstrukci
Typ domuPatrový
Číslo podlaží1
Počet podlaží4
VlastnictvíOsobní
PENB: Náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná

Popis

Prodej bytové jednotky 3+kk, o výměře 67,62 m2/sklep 3m2, ul. Hornická, Sokolov. Dispozice bytu je ideální pro rodinné bydlení, kdy má dva samostatné, neprůchozí pokoje, nebo jako investice.

Bytová jednotka, v osobním vlastnictví, se nachází v 1NP, okna ale ve výšce 2m nad zemí, cihlového domu, celkem má dům 4NP. Byt po rekonstrukci a ve velmi dobrém stavu, bude nově vymalován a uklizen. Byt se skládá z předsíně 4,26 m2 a chodby 4,31, z předsíně je vstup do pokoje s kuchyní 18,75 m2 a přes něj je vstup do ložnice 15,54 m2, z chodby na druhou stranu je vstup do koupelny 11,70 m2 a z chodby je také vstup do ložnice 13,06m2. Půdorys bytové jednotky na plánku u inzerátu. V bytě zůstane kuchyňská linka s varnou deskou. Koupelna s vanou a sprchovým koutem, jsou v ní dvě umyvadla a bidet, v rohu přívod na pračku. Vytápění bytu ústřední centrální, na tělesech měřáky tepla, stejně tak ohřev teplé vody centrálně. Okna plastová, s venkovními žaluziemi, a orientací na jih a sever. Na podlaze položena plovoucí podlaha a dlažba. Dveře jsou náplňové, hezké. Možnost internetu přes UPC, rozvod rozveden po bytě.

Bytový dům ze 70tých let je využíván pro bydlení, hlavní vstup do domu je orientován z jižní strany, bez zadního vstupu. Bytový dům je podsklepený a má 4 nadzemní podlaží. Dům je napojen na veškeré dostupné inženýrské sítě, je zděný s valbovou střechou.
K bytu náleží sklep o velikosti 3 m2.

Bytový dům je postavený v mírně okrajové, severní části města Sokolov, při zpevněné komunikaci ul. Hornická. Bezprostřední okolí je zastavěné převážně bytovými domy, sídlištní zástavba. Okolí bytového domu je běžně prostorné, se vzrostlými stromy, zatravněné, s možností parkování. Město Sokolov patří administrativně pod okres Sokolov a náleží pod Karlovarský kraj. Sokolov je obcí s pověřeným obecním úřadem a s rozšířenou působností. Trvalý pobyt má v Sokolově hlášeno přibližně 23 440 obyvatel. Sokolov je s dobrou technickou a občanskou vybaveností (inženýrské sítě, pošty, kulturní a sportovní zařízení, obchody, mateřské, základní a střední školy, nemocnice, ordinace lékařů, peněžní ústavy, autobusová a železniční doprava).

K nastěhování dle dohody.

Nemovitost je možnost financovat Hypotečním úvěrem, s kterým rádi pomůžeme. Prohlídky možné 7 dnů v týdnu, budeme se těšit na prohlídku.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Lokalita

Sokolov - Hornická