Prodej bytu 3+1

Praha 1 - Růžová

17 900 000 Kč
Kód nabídkyN64482
Dispozice bytu3+1
Druh objektuCihlová
Celková podlahová plocha107 m2
Užitná plocha157 m2
Stav objektuVelmi dobrý
Typ domuPatrový
Číslo podlaží1
Počet podlaží5
VlastnictvíOsobní
K dispozici od1.6.2023
Umístění objektuCentrum obce

Popis

Jedinečná příležitost, s variabilním využitím, pro rodinnou INVESTICI, nebo podnikání, nebo např. jako fotografický atelier apod.

Byt se nachází v přízemí krásného domu na excelentní adrese mezi Václavským náměstím a Jindřišskou věží.

Soccer Reality vám exkluzivně nabízí na prodej velký byt o podlahové ploše 107 m2, plus dalších cca 50 m2 vestavěných mezonetových ploch nezapočítaných do průměrné obvyklé ceny v místě a čase.

Dům má nejen vysokou architektonickou hodnotu, ale i stavebně je celkově ve výborném stavu. V posledním období proběhly rozsáhlé rekonstrukce energetických sítí, voda, plyn, kanalizace. Dále byla zhotovena nová jak vnější, tak vnitřní fasáda včetně oprav střech. V domě je i nový výtah.

Přes veškeré tyto opravy a rekonstrukce je dům ve výborné ekonomické kondici bez dluhů včetně významných rezerv na účtu oprav. Byt je ekonomicky velice výhodný, protože část nebo celý byt lze pronajímat.

Byt je pohodlně přístupný s privátním vstupem do samostatné chodby.

Byt je rozdělen do tří sektorů, které lze provozovat odděleně jako tři plnohodnotně vybavené garsonky s kuchyňkou, koupelnou a samostatným měřením energií.

Vybaven je kuchyňskými kouty včetně vařičů. Koupelna je zařízena sprchovým koutem a toaletou. Byt se prodává a předá v nynějším stavu. V bytě je možnost internetu a TV antény. K bytu patří sklep.

Vaše budoucí bydlení či podnikání se nachází v centru Prahy s excelentní dopravní obslužností, metro, tram, auto snadno z magistrály. Poloha ve čtverci mezi hlavním nádražím, OC Paladium, nádraží střed a Václavským náměstím umožňuje zažívat jednu z nejkrásnějších evropských metropolí přímo v historickém centru, včetně zvýhodněného parkování pro rezidenty.

Nové Město je městská čtvrť a katastrální území Prahy na pravém břehu Vltavy, má rozlohu 3,34 km². Od založení Karlem IV. roku 1348 bylo Nové Město pražské královským městem, roku 1784 se stalo jednou ze čtyř čtvrtí sloučeného Královského hlavního města Prahy.

V případě, že vás tento nadstandardní byt oslovil, neváhejte mě kontaktovat. Rád vás nemovitostí provedu a zodpovím veškeré otázky prostřednictvím majitele.

Financování je možné hypotečním úvěrem, s kterým rádi pomůžeme.

Lokalita

Praha 1 - Růžová