Prodej bytu 2+1

Praha 6 - Liberijská

5 700 000 Kč
Kód nabídkyN64582
Dispozice bytu2+1
Druh objektuSmíšená
Celková podlahová plocha48 m2
Užitná plocha50 m2
Stav objektuDobrý
Typ domuPatrový
Číslo podlaží3
Počet podlaží5
VlastnictvíOsobní
Výška stropu2.6 m
K dispozici od24.7.2023
PENB: Náročnost budovyC - Úsporná

Popis

Přestěhujte se do Vokovic. Soccer Reality vám exkluzivně nabízí na prodej byt 2+1 v pětipodlažním domě hned vedle metra A Bořislavka.

Byt se nachází v 3.NP skeletového domu bez výtahu. Po vstupu do bytové jednotky vás přivítá předsíň, ze které přecházíte do všech ostatních částí bytu. Po pravé straně naleznete první pokoj, na druhé straně bytu je druhý pokoj. Uprostřed bytu je kuchyně, koupelna a toaleta. Velkou výhodou jsou samostatné místnosti, pokud byste byt chtěli pronajímat. Veškeré místnosti v bytové jednotce jsou neprůchozí. Koupelna je s kuchyňským koutem a malou spíží. Na podlaze jsou položeny v pokojích parkety, v koupelně a kuchyni PVC. Okna jsou plastová a na oknech jsou žaluzie.

Rozměry místností: kuchyně 9 m2, pokoje jsou 15 a 18 m2, toaleta 0,86 m2, koupelna 2 m2, předsíň 4 m2, sklep 1,6 m2. Výška stropu 2,6.

V ceně bytu je starší kuchyňská linka plus kombinovaný sporák, mo-hou zůstat skříně. Do bytu zaveden telefon s možností internetu.

Rekonstrukce na domě (zateplení domu 2019/2020 včetně střechy, nové TV antény a hromosvody, rekonstrukce tepelných rozvodů v suterénu v r. 2020 + výměna měřičů tepla a regulace topení v bytech, oprava omítek a výmalby uvnitř domu, nové schránky, přístřešky a osvětlení před vchody domů, zateplení suterénu + mříže, nová plastová okna 8 let, plánuje se dokončení úpravy suterénu).

Měsíční poplatky 3.088,- Kč, z této částky je Fond oprav 1.864,- Kč, ale nyní byla nízká spotřeba.

Součástí převodu je podíl na pozemku pod domem. SVJ tvoří 2 vchody, což je 33 bytů.

Okolí Liberijské ulice nabídne několik restaurací, základní školu, mateřskou školku, nedaleko je Unicare Medical Center, supermarket či kavárnu. Výhodou je mnoho sportovišť, nedaleko je nádherné místo Divoké Šárky.

A vše výše zmíněné naleznete pouze několik málo minut od bytu.

Dopravní dostupnost je skvělá. Přímo u domu je metro A Bořislavka, dále je zajištěna tramvajovou i autobusovou dopravou.

Tuto nemovitost můžete financovat hypotečním úvěrem, s kterým vám rádi pomůžeme.

Tento byt je ideální na soukromé bydlení, ale i jako skvělá investice díky dvěma samostatným pokojům.

Předpokládaná částka v případě pronájmu je 15.000,- Kč/16.000,- Kč bez poplatků.

Lokalita

Praha 6 - Liberijská