Prodej domu

Dublovice

7 970 000 Kč
Kód nabídkyN64474
Dispozice domujiný
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Zastavěná plocha196 m2
Celková podlahová plocha269 m2
Užitná plocha306 m2
Stav objektuDobrý
Plocha pozemku/ů825 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží2
K dispozici od1.6.2023
Umístění objektuCentrum obce
KomunikaceBetonová
PENB: Náročnost budovyG - průkaz nedodán

Popis

Hledáte velkou nemovitost pro své bydlení nebo objekt s více byty k pronájmu? Pokud ano, tak vám Soccer Reality exkluzivně nabízí skvělou nabídku domu na prodej se čtyřmi byty.

Dům stojí na pozemku o celkové velikosti 825 m2. Je postaven z kamene, cihel a tvárnic včetně kombinací. Původní dům byl postaven začátkem dvacátých let, ale postupně byl rekonstruován až do dnešní podoby. Nyní najdete v domě 4 byty. Každý byt má samostatný vchod. Dva jsou v přízemí domu a dva v prvním patře domu. Velkou výhodou je nevyužitá půda o velikost zhruba 120 m2, z které jde postavit další byt nebo jiný rozšířit. Velkou výhodou je nová střecha.

Byty jsou nyní o velikosti (50, 46, 89 a 82 m2 ). U přízemního bytu je možné posezení na venkovní terásce (21 m2 ) s krbem a u bytů v patře najdete terasu o velikosti (16 m2 ).

Co se týče inženýrských sítí, tak v domě je elektrická energie a kanalizace. Voda je nyní používána ze studny, kde je momentálně neomezené množství vody. Na hranici pozemku je přípojka na vodu. Topení plynovým kotlem. Na pozemku jsou dva plynové zásobníky.

Dům je umístěn napravo oplocené zahrady, která tak může být plně využita jako soukromé místo relaxace s bazénem nebo další budování. Je určen k částečné rekonstrukci, je možné vše přizpůsobit současným trendům a aktuálním požadavkům. Součástí pozemku je dvojgaráž o velikosti (36 m2 ).

Dům je atraktivní z pohledu lokality i svým potenciálem. Nový majitel může dům i zahradu zcela přizpůsobit svým snům.
Dublovice jsou obec v okrese Příbram ve Středočeském kraji. Nachází se asi 6 km západně od města Sedlčany. Pod obec spadají také vsi Břekova Lhota, Chramosty, Líchovy a Zvírotice. V blízkosti se nachází Slapská přehrada, kde najdete plno hezkých míst pro odpočinek.

Dublovice jsou místem, kde nyní najdete mateřskou školku, základní školu, obecní úřad, sportovní halu, potraviny, saunu, poštu či hostinec. Díky své poloze stojí nedaleko nádrže Slapy, zříceniny hradu Vrškamýk, zámek Osečany atd. V obci jezdí autobus a sním se dostanete do Benešova, Příbrami, Sedlčany a Kamýku nad Vltavou.


Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle vlastních kritérií. Bližší informace rádi poskytneme.

Lokalita

Dublovice