Prodej domu

Praha-Nebušice - Sichrovského

6 990 000 Kč
Kód nabídkyN64213
Dispozice domu2+kk
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Zastavěná plocha85 m2
Celková podlahová plocha85 m2
Užitná plocha95 m2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha pozemku/ů165 m2
Typ domuPřízemní
Počet podlaží1
PENB: Náročnost budovyE - Nehospodárná

Popis

Prodej domu 2+kk o velikosti 85 m2, pozemku 165 m2, v části Prahy Nebušice. Nebušice jsou městská čtvrť a katastrální území a od 24. listopadu 1990 pod názvem Praha-Nebušice také městská část na severozápadě hlavního města Prahy, o rozloze 368,07 ha. Je zde evidováno 59 ulic a 859 adres.

Samotný dům je k rekonstrukci či k demolici a výstavbě nového domu.

Vstup do domu je ze strany a vejdete do předsíně. Po levé straně je koupelna s vanou, po pravé straně prostor na pověšení kabátů a uložení bot. Na konci předsíně najdete po levé straně vstup do pokoje. Pokoj sloužil jako samostatná ložnice. Z předsíně je ještě jeden vstup, a to do obytné místnosti s kuchyňským koutem, jídelním koutem a obývací částí.

Na pozemku jsou veškeré sítě - elektřina, vodovod, plyn i kanalizace.

Ač pozemek není velký, tak mimo obytnou část zde najdete ještě dvě místnosti, které sloužily jako uhelna a dílna. Výhodou je půda po celé jedné části domu.

Jedná se o velmi žádanou lokalitu, kde v okolí najdete mnoho zeleně a možností vycházek do přírody. Velkým lákadlem je Divoká Šárka, místo, kde se dá sportovat či využívat vodní nádrž Džbán. Občanská vybavenost je v místě (restaurace, fotbalové hřiště, obchody, pošta, škola, školka a další…).

V Nebušicích jezdí autobus, s kterým jste za 8 minut na metru A Bořislavka.

Parkování je před domem, kde nejsou modré zóny.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Prohlídky jsou možné 7 dnů v týdnu, budeme se těšit na prohlídku.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Lokalita

Praha-Nebušice - Sichrovského