Prodej pozemku

Vysoký Újezd - K Loužce

7 590 000 Kč
Kód nabídkyN63030
Druh pozemkupro bydlení
Celková plocha1232 m2

Popis

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek v obci Vysoký Újezd v okresu Beroun. Postavte si tady dům podle vlastních představ. Pozemek je na vynikajícím místě. V nově vznikající čtvrti.

Je rovinatý. Nová příjezdová komunikace vede až k pozemku. Na hraně pozemku inženýrské sítě.
Pozemek je určen k výstavbě jednoho rodinného domu a zastavitelnost je 30 %, ve dvou nadzemních podlažích, maximální výška 9 m.

Základní rozměry pozemku jsou. Šířka pozemku u vjezdu je 8 m, šířka protější strany pozemku (u aleje) je 35 m, délka severní hranice pozemku je 60 m a délka jižní hranice je 80 m. Přibližně uprostřed pozemku je šířka 20m. Pozemek se velmi mírně svažuje na jih. Výhodou je, že ve spodní části pozemek sousedí s alejí, kde tedy nemůže dojít k žádné další výstavbě a je tedy zaručené soukromí.

Pozemek se nachází v nově vznikající rodinné zástavbě. Kousek od pozemku se nachází oblíbené golfové hřiště Albatros. Vysoký Újezd se nachází pouze 14 km jihozápadně od Prahy. V obci je zajištěna základní občanská vybavenost – škola, školka, obchod, restaurace, pošta, dětské a fotbalové hřiště a jiné.

Velmi dobrá dopravní dostupnost do Prahy, nájezd na dálnici D5, exit 5, centrum města 25 minut na okraj města pouze 10 minut. Dostupnost MHD do stanice Zličín nebo do Berouna.


Lokalita

Vysoký Újezd - K Loužce