Prodej domu

Hořice na Šumavě

6 800 000 Kč
Kód nabídkyN61169
Dispozice domu3+1
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Zastavěná plocha268 m2
Celková podlahová plocha81 m2
Užitná plocha205 m2
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha parcely22000 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží2
PENB: Náročnost budovyG - průkaz nedodán

Popis

Prodej prostorné chalupy s velkými pozemky v obci Skláře na Šumavě, na krásném místě bez sousedů nedaleko Lipna, ideální jako penzion na samotě nedaleko Hořic na Šumavě, 6 km od Lipenské přehrady. Dům o zastavěné ploše 268 m2 obklopují pozemky o celkové ploše přes 22.000 m2. Nynější obytná plocha je 81 m2 bez chodby, spíže, WC, koupelny, vstupní místnosti a celé půdy. Dům je postaven z kamene a cihel, šířka zdí 80 cm. Na střeše hliníkový plech.

Díky jihovýchodní orientaci a mírně svažitému terénu se z domu nabízí krásné výhledy do okolní krajiny.
Dispozice domu ( v přízemí vstupní místnost - 3, 5m x 3,5 m, koupelna 2,1 m x 3,5 m, kuchyně 2,.8 m x 4,5 m, pokoj 3,8 m x 3,1, obývací pokoj 5,4 m x 4,7 m, ložnice 3,7 m x 5,3 m ). Podkroví tvoří velká půda vhodná k vestavbě. Celý objekt napojen střežen kamerovým systémem.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí - nová okna, nová kotelna včetně zásobníku na pelety, nově napojen řád ze studny do domu. Na podlaze položena dlažba a PVC. Okna dřevěná špaletová. Malý sklep. Vedle kotelny zděná garáž. U domu stodola zděná a na kraji pozemku plechová garáž. Dům napojen na elektro, jímku a vlastní studnu. Pod garáží se nachází technická místnost. Část pozemku je oplocen pozinkovaným plotem.

Díky své poloze nedaleko Lipna i Českého Krumlova je ideální k rekreaci nebo podnikání.

Nemovitost je možnost financovat Hypotečním úvěrem, s kterým rádi pomůžeme.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Lokalita

Hořice na Šumavě