Prodej komerčního prostoru

Praha 3 - Lucemburská

8 900 000 Kč

Cena včetně právních služeb, úschovy peněz a provize RK

Kód nabídkyN65243
Druh prostorObchodní
Druh objektuCihlová
Užitná plocha53 m2
Stav objektuDobrý
Typ domuPatrový
Plocha prostor53 m2
K dispozici od5.6.2024
PENB: Náročnost budovyF - Velmi nehospodárná

Popis

Prodej unikátního komerčního prostoru 53,2 m2 (vchod z ulice + výloha) v ulici Lucemburská na hranici Žižkova a Vinohrad, v prestižní lokalitě mezi obchodním domem Flora a Náměstím Jiřího z Poděbrad, 150 m od Vinohradské třídy.

Komerční prostor je v osobním vlastnictví a nachází se ve zvýšeném přízemí (1. NP). Vchod a výloha jsou přímo do ulice Lucemburská, okna jsou do ulice Bořivojova.

Dispozice prostoru tvoří vstupní místnost, která je přepažena na levé straně příčkou (příčku je možné odstranit), na pravé straně vstupní místnosti je příprava pro sociální zařízení nebo skládek. Dominantou prostoru je velká místnost 32,6 m2 s krásným štukovaným stropem (výška 3,7 m).

Teplo v prostoru zajišťují plynová topidla (vafky), je zde elektřina, odpady a možnost snadného napojení na vodovod. Měsíční zálohy jsou ve výši 2.276,- Kč (fond oprav, správa, srážková voda, komín).

Samotný dům je hezká cihlová stavba z roku 1915. Dům má nový výtah, elektroinstalace a opravenou střechu. Výměna oken a oprava fasády je již naplánována.

Prostor je nabízen jako vzácná příležitost pro ty, kteří hledají zajímavé místo s výbornou polohou pro rozvoj svého podnikání. Nezmeškejte tuto unikátní šanci stát se součástí jedné z nejžádanějších lokalit v Praze.

Komerční prostor je možné financovat podnikatelským úvěrem, který vám zajistíme za nejvýhodnějších podmínek, příp. pomůžeme s prodejem vaší stávající nemovitosti. Prostor je volný ihned.

Lokalita

Praha 3 - Lucemburská