Prodej domu

Hradištko

11 990 000 Kč
Kód nabídkyN64309
Dispozice domu5+kk
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Zastavěná plocha153 m2
Celková podlahová plocha115 m2
Užitná plocha115 m2
Stav objektuNovostavba
Plocha pozemku/ů963 m2
Typ domuPřízemní
Počet podlaží1
Terasa60 m2
Rok výstavby2023
K dispozici od1.7.2024
Umístění objektuKlidná část obce
PENB: Náročnost budovyB - Velmi úsporná

Popis

Soccer Reality vám exkluzivně nabízí k prodeji nově zkolaudovaný rodinný dům v nadstandardním provedení. Dům o dispozici 5+kk má podlahovou plochu 115 m2, terasu o výměře 60 m2 a je postaven na pozemku o výměře 963 m2. Zastavěná plocha domu činí 153 m2. V celém domě byly použity nadstandardní materiály vysoké kvality.

Dispoziční řešení domu je nesmírně praktické. Po vstupu do domu se ocitnete v zádveří, odkud je vstup na samostatné WC a do centrální obývací části s kuchyňským koutem (kuchyňská linka zde není, tedy se zájemce může plně realizovat a vybrat vše dle vlastního vkusu). Tato obývací centrální část má výměru 29,8 m2. Z obývací části se po pravé straně nachází vstup do části projektované pro rodiče, která sestává ze světlé šatny (8,19 m2), ložnice (14,6 m2), koupelny s walk-in sprchovým koutem a umyvadlem (4,4 m2) . V této části také naleznete technickou místnost (4,37m2).

Po levé straně obývací části najdete vstup do části projektované pro děti či hosty, ve které naleznete chodbu, odkud vedou dveře do tří pokojů (12 m2, 11 m2, 11 m2) a koupelny, přičemž tyto pokoje můžete využít jako tři podobně velké dětské pokoje, nebo dva dětské pokoje a pokoj pro hosty či pracovnu. Koupelna v této části domu je taktéž s WC, walk-in sprchou a navíc vanou, která je pro děti praktičtější.

Na prostornou terasu o výměře 60 m2 vybudovanou ze sibiřského modřínu (jímž je rovněž obložena část domu) je vstup jak z centrální obývací části, tak ložnice, šatny a dětských pokojů. V domě je k dispozici prostorná půda nabízející dostatek úložného prostoru.

Materiály použité na stavbu a vybavení domu jsou nadstandardního provedení a kvalitních značek. Dům má kvalitní dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním, bezfalcové dveře zn. VEKRA, okna zn. VEKRA, elektrické předokenní žaluzie. Dům je vytápěn elektrickým kotlem.

Venkovní úpravy sestávají z přípojek inženýrských sítí (vodovod, elektropřípojka, podtlaková kanalizace), oplocení je vyhotovené z postaršených antracitových cihel, jsou zde posuvná elektrická vrata o délce 4 m a dvě prostorná parkovací stání za vjezdovými vraty na pozemek.

Zahrada není upravena, můžete si ji zvelebit zcela dle svých potřeb a vkusu. Můžete se inspirovat naší vizualizací, nebo popustit uzdu svojí fantazii.

Tento rodinný dům se nachází v zástavbě dalších rodinných domů, v klidné části obce Hradištko. V obci Hradištko je obecní úřad, základní škola, mateřská škola, restaurační zařízení. Veřejná doprava do obce je zajišťována autobusy v trasách Nymburk – Čelákovice a Poříčany – Semice, s návazností na vlaková spojení.

Kompletní občanská vybavenost je k dispozici v nedaleké Sadské, Poděbradech, Lysé nad Labem.

Jedná se o velmi vyhledávanou rekreační lokalitu, a to nejen díky odkazu Bohumila Hrabala a vyhlášené Hrabalovo hájence, neboť v okolí se nachází řeka Labe, přírodní park Kersko – Bory, lesy, cyklistické a turistické stezky, nespočet možností na výlety do přírody.

Lokalita

Hradištko