Prodej pozemku

Chmelná

2 536 760 Kč

Cena včetně právních služeb, úschovy peněz a provize RK

Kód nabídkyN64849
Druh pozemkupro bydlení
Celková plocha946 m2

Popis

Prodej hezkého stavebního pozemku (946 m2) s výhledem do krajiny, obec Chmelná, okres Benešov. Nájezd na dálnici D1 (exit 49) je 13 km od obce.

Obec Chmelná leží v kouzelné krajině Podblanicka, kousek od bájné hory Blaník. Zdejší harmonická krajina je malebná pahorkatina s mozaikou krásných lesů, polí a luk, s remízky, kamenitými stráněmi a alejemi, protkaná potoky a rybníky. Prostě bydlení v klidu a čistém životním prostředí nedaleko Prahy.

Stavební pozemek je zasíťovaný, na pozemku jsou přípojky pro vodovod a kanalizaci. Napojení pozemku na elektřinu již probíhá. Plyn v obci není.

Pozemek je přibližně 18,4 metrů široký a 66 metrů dlouhý. Pozemek je přístupný z obecní asfaltové komunikace a je ze tří stan oplocený. Rovinatý pozemek je situovaný na slunnou západní stranu s krásným výhledem do krajiny.

Je možné zastavět většinu pozemku, na 33 % pozemku musí zůstat zeleň. Budoucí rodinný dům může mít přízemí a obytné podkroví, podmínka je sedlová střecha. Rodinný dům může být až 15 m široký. Na pozemku je možné postavit i stavbu pro služby nebo nerušící výrobu či skladování.

V obci žije 153 obyvatel, katastrální území obce má rozlohu 2,40 km2. V obci je kulturní dům, dětské, hasičské a fotbalové hřiště, možnost koupání v nedalekém rybníku. Do obce jezdí autobus. Ve vzdálenosti 9 km severozápadně leží město Vlašim s množstvím nákupních center, obchodů a služeb.

Pozemek je možné financovat hypotékou, kterou vám zajistíme za nejvýhodnějších podmínek, příp. pomůžeme s prodejem vaší stávající nemovitosti.

Lokalita

Chmelná