Prodej pozemku

Jesenice - Spojovací

16 200 Kč za m2
Kód nabídkyN65047
Druh pozemkupro bydlení
Celková plocha2582 m2
Charakter okolní zástavbyobytná
Umístění objektuKlidná část obce
KomunikaceAsfaltová

Popis

Soccer Reality exkluzivně nabízí prodej jedinečného stavebního pozemku o celkové výměře 2582 m2 pro své nejnáročnější klienty. V katastru nemovitostí je pozemek evidován jako dva sousedící samostatné pozemky, z praktických důvodů se však pozemek nabízí jako celek, neboť využití takto spojené parcely je podstatně šiřší.

Vzhledem k velké ploše pozemku je možné na pozemku vystavět i rodinný dvojdům, koeficient zastavěnosti je 30 %.

Parcely jsou napojené na všechny inženýrské sítě. Pozemky mají společné oplocení. Na jedné straně sousedí se soukromým pozemkem, na ostatních stranách s veřejnou komunikací ve vlastnictví obce Jesenice, takže na pozemek můžete mít vstup dle vlastní volby ze 3 světových stran.

Pozemek je obdélníkového tvaru a je rovinatý, má tedy perfektní proporce pro výstavbu luxusní nemovitosti/nemovitostí.

Obec Jesenice je město, které se nachází v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji, asi 16 km jihovýchodně od centra Prahy, jesenická část Zdiměřice s Prahou přímo sousedí. Z Jesenice se za 20 minut dostanete pravidelnými autobusovými spoji přímo na metro C – Budějovická. Za 25 minut jste pak v Praze i autem, přičemž můžete využít dvou tras. Ve městě Jesenice naleznete veškerou občanskou vybavenost, takže kdo nechce a nemusí, do Prahy vůbec nebude muset dojíždět. Jsou zde školy, školky, lékařská zařízení, obchody, pošta, sportovní i restaurační zařízení, zkrátka vše, co k pohodlnému životu potřebujete. Jesenicí prochází cyklostezka Průhonice – Kocanda a Průhonice – Osnice propojující dvě části Jesenice s Průhonickým parkem. Délka celé trasy je 3,4 km, délka nové části 2,3 km, větve z rozcestí u parku do Kocandy i Osnice mají délku 1 km. Na trase jsou vybudována odpočívadla s lavičkami a mapami. Oblíbený Průhonický park je v dojezdu asi 10 minut.

Vzhledem k umístění pozemku v žádané lokalitě Jesenice v sousedství známých osobností je pozemek jedinečnou nabídkou pro ty nejnáročnější z Vás. Skrývá v sobě obrovský potenciál využitelný jak k luxusnímu bydlení, tak zajímavé investici v podobě výstavby dvojdomu/řadových domů s možností následného prodeje/pronájmu. Se vším potřebným Vám rádi poskytneme odborné poradenství a součinnost.

Lokalita

Jesenice - Spojovací