Reference

Vanda Šišková

Praha 9

Ze Soccer Reality jsem spolupracovala s panem Turkem. Celkově se jednalo o velmi příjemnou spolupráci. Pan Turek byl ochoten s čímkoliv pomoci a jednání jako takové bylo bez potíží. Pan Turek byl vždy s úsměvem a dobrou náladou. Díky za přátelskou atmosféru.

Irena Homolová

Praha 9
Byli jsme velmi spokojeni s komplexně poskytnutymi službami, ochotou a profesionalnim pristupem se znalostmi v oboru

Ing. Alena Zahradníková

Praha 9

Ráda bych poděkovala p. Novákovi za rychlé nalezení spolehlivého nájemce, výbornou komunikaci, ochotu, spolehlivost a profesionální přístup. Přeji Vám pěkný den a jsem s pozdravem

manželé Kubušovi

Praha 9

 Doporučujeme spolupráci s panem Turkem ze společnosti Soccer Reality. S panem Turkem spolupracujeme již mnoho let, oceňujeme především profesionální přístup a rychlost, se kterou vždy naši nemovitost pronajal. Počítáme se spoluprací i v budoucích letech. Děkujeme

Martina Vlčková

Nymburk

 Pane Nováku chceme Vám moc poděkovat za prodej bytu v Nymburce. Moc jste nám pomohl, opravdu jsme byli spokojeni.  

Gabriela Hyklová

Praha 9

 Dobrý den, zasílám Vám tímto pozitivní referenci v souvislosti s nedávným úspěšným pronájmem bytu 2+KK v Peluškové ulici. Rychlá a jasná komunikace, rychlá orientace v aktuální situaci, proaktivní návrh řešení, široký rozsah doplňkových služeb. Byli jsme moc spokojeni, Vaši realitní kancelář budeme rozhodně doporučovat dále a to i jmenovitě pana Jana Nováka, jehož službami jsme byli doslova nadšeni. Moc děkujeme!  

Irena Nová

Újezd u Svatého Kříže

 Vážený pane Turku, moc děkujeme za prodej nemovitosti a za Váš profesionální přístup vždy s úsměvem. Krásná spolupráce bez problému k naší velké spokojenosti. Vaši realitní kancelář budeme doporučovat všem svým známým. „ Vždycky Soccer-Reality“  

David Brůha

Praha 9

 S Vaší realitní společností spolupracuji již několik let a díky profesionálnímu přístupu pana Novaka a Mikoláše se budu vracet i nadále. Díky za další úspěšnou spolupráci!  

Vladimír Malý

Praha 9

 Dobrý den pane Nováku, chtěl jsem Vám moc poděkovat za sprostředkování koupě nemovitosti a za hladký průběh.  

Monika Nejedlá

Pardubice

 Ráda bych touto cestou pochválila pana Krause Aleše, z Pardubic, jeho přístup byl naprosto úžasný, profesionální, milý, byla s ním velmi příjemná spolupráce. Krásný den a jsem s pozdravem  

Kateřina Matušková

Horoušany

 Pane Nováku, ráda bych ještě jednou s menší prodlevou poděkovala za Váš přístup a realizaci prodeje rodinného domu v Horoušánkách. V budoucnu uvažuji o koupi rodinného/víkendového domu či chalupy a ráda opět využiji Vaše služby.  

Jaroslav Volf

Brandýs nad Labem

 Dobrý den pane Nováku, s Vaší spoluprací a především s pomocí při hledání nájemníků v minulosti, jsme byli maximálně spokojeni. V případě, že by jsme nějakého nájemce hledali, určitě se Vám ozveme. S přáním hezkého dne Volfovi.  

MUDr. Petr Sinecký

Praha 6

 Dobrý den, s příchodem nového roku nastal čas k poohlédnutí se do minulých let. Ze všeho dobrého, co mě v několika posledních letech potkalo, patří na první místo spolupráce s Vámi a Vašimi kolegy, lépe řečeno vše, co jste pro mne udělali. Vděčím Vám za tři úspěšné akce a klid, za který vděčím Vaší profesionalitě a přehledu, se kterým řešíte požadavky klienta. Ještě jednou Vám touto cestou srdečně za vše děkuji a předesílám, že mám v úmyslu v dohledné době požádat Vás o pomoc při řešení další mé žádosti. S díky a přáním mnoha úspěchů v tomto roce Váš vděčný klient MUDr. Petr Sinecký.  

Jaroslav Bártl

Jílové u Prahy

 Dobrý den, pane Nováku, se službami Vaší realitky jsem plně spokojen. Rád ji doporučím známým, kamarádům, přátelům.  

Barbora Fousková

Praha 7

 S panem Syrovátkem a s celým procesem jsem byla spokojená. Pan makléř trpělivě odpovídal na všechny dotazy a vše proběhlo rychle. Zařídil i předání informací o mě a přimluvil se, abych byt mohla dostat. Děkuji!  

Jaroslav Bártl

Jílové u Prahy

 Pane Nováku, v sobotu jsem podepsal podnájemní smlouvu a předal byt. Chtěl bych Vám tímto poděkovat za Vaše služby. Přeju Vám klidné Vánoce a vše nejlepší v novém roce.  

Jaroslav Záhoř

Líšno

 Absolutně profesionálním, ale i velmi laskavým přístupem při našem jednání demonstroval pan Turek Zdeněk jak se jedná s klienty, což posléze vyústí pro obě strany k úspěšnému ukončení zakázky. Při příležitosti tuto realitní společnost vřele doporučuji.  

Jakub Nový

Praha 4

 Fotbalu rozumím asi jako tancování (takže vůbec), přesto si se Soccer Reality rád zahraji i příště. Vedle profesionálního přístupu musím ocenit i rychlé jednání (což je samozřejmě i věcí pronajímatele, nikoli jen realitní kanceláře), které jsem při hledání bytu potřeboval.  

manželé Svobodovi

Praha 9

 Pane Nováku, tak jsme prodej bytu dotáhli do zdárného konce. Chci Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci, i když jste byt neprodal, tak jednání pro nás byla přínosem. Dokonce jsme i využili videa a fotky. Nová majitelka se právě díky nim radila na dálku s rodiči. Takže i Vy máte svůj podíl. Děkujeme za spolupráci.  

Zuzana Benešová

Hradec Králové

 Vážený pane Turku, děkuji Vám za Váš e-mail. Poděkování je vzájemné, protože spolupráce s panem Vodehnalem je na špičkové úrovni a věřím, že bude skvěle probíhat i v následujících letech. Mějte se krásně.  

Eva Konopásková a Jaroslav Šmolík

Hostivice

S panem realitním makléřem Zdeňkem Turkem jsme byli naprosto spokojeni, neboť se nám s ním skvěle jednalo. Je velmi vstřícný, ochotný, dotazy zodpovídá obratem, oceňujeme naprosto bezproblémovou komunikaci. Proto ho vřele doporučujeme a děkujeme za spolupráci.  

Adéla Schweidlerová

Praha 9

 Děkuji panu Novákovi za profesionální a přitom velice lidský přístup.  

Jana Klejnová

Hradec Králové

 Chtěla bych touto cestou poděkovat za příkladnou a skvělou spolupráci s Vaší realitní kanceláří, konkrétně s panem makléřem Vodehnalem, se kterým jsem měla možnost spolupracovat již několikrát. Pan Vodehnal je profesionál, který vždy akceptuje požadavky svého klienta, reaguje velmi rychle a komunikuje za jakýchkoliv podmínek. Nikdy nic netrvá dlouho. Od prvního kontaktu ohledně pronájmu s pronajímatelem je schopný během 3 dnů vše vyřídit a netrvá to ani týden a nájemník bydlí. Jiného makléře bych nikdy nehledala a doufám, že spolupráce s ním bude i nadále trvat. Přeji jemu i celému kolektivu Soccer Reality mnoho spokojených zákazníků, mnoho úspěchů v letošním roce a hlavně zdraví a lásky Vám všem. Děkuji.  

klientka Dana

Praha 6

 Spolupráce opět bezchybná. Korektní svižné jednání, okamžité zveřejnění inzerátu, fungují, je-li zapotřebí, i během víkendu. Super! Smlouva s nájemníkem uzavřena již 7. (!) den po požádání o spolupráci.  

Ing. Irena Coufalíková

Benešov

 Pane Stanislave Syrovátko především bych chtěla zdůraznit Vaše promptní, spolehlivé a tzv. zákaznické chování při jednání o pronájmu bytu. Nechci nikoho poškodit, ale musím říci, že jednání s Vámi bylo podle mých osobních představ. Byla jsem i lektorkou tzv. zákaznického jednání. Vaše jednání bylo ve srovnání s jednáním jiných realitních makléřů v Benešově zcela nadprůměrné. Proto nemohu jinak než Vám vyjádřit uznání a poděkování. Kdybych měla příležitost, tak Vás budu vřele a bez obav každému doporučovat. Přeji Vám hodně pracovních úspěchů.  

Michaela Hekner

Kosmonosy

 Dobrý den, ráda bych touto cestovala poděkovala paní Daniele Ester Sivanové, jejíž přístup je velmi profesionální a spolupráce s ní dává člověku pocit, že jsou mezi námi stále milí, vstřícní a spolehliví lidé. Je to velmi milá paní s obrovským srdcem. Věřím, že budu mít i dále možnost s ní spolupracovat a určitě budu doporučovat dále.  

Jana Klejnová

Hradec Králové

 Ráda se na Vás obracím, kdykoliv potřebuji pomoc při pronajímání svého bytu. Je s Vámi dobrá spolupráce, konkrétně s panem makléřem Vodehnalem, se kterým jsem spolupracovala již několikrát a vždy bez problému. Je to skvělý, empatický a ochotný člověk a svou profesi dělá na jedničku. Díky moc.  

klientka Dana

Praha 6

 Se Soccer Reality spolupracuji dlouhodobě. Důvodem je profesionální a rychlé jednání, které ji od řady dalších realitních společností odlišuje. V budoucnu budou první realitkou, na kterou se s důvěrou obrátím.  

Mirka Scheidegger

Luštěnice

 Velmi děkuji za vždy perfektní jednání paní Daniely Sivanové. Jestliže v budoucnu budu někdy něco potřebovat, zajisté se vždy znovu obrátím na paní Sivanovou, protože jsem byla vždy velmi spokojena s jejími službami. Ještě jednou velmi děkuji.  

Kateřina Lavická

Mladá Boleslav

 Paní Sivanová byla jako vždy skvělá, co do kvality služeb. Děkuji a určitě při případných jiných realitních transakcích jí určitě zůstanu věrná.  

Markéta Boardman

Jesenice

 Ráda bych Vám poděkovala za veškerou pomoc a rady, také za současné nájemníky! Jste NEJLEPŠÍ realitní kancelář s jakou jsem se doposud v Česku setkala! Ještě jednou mockrát děkuji.  

Mizlerovi

Nymburk

 Vše proběhlo v pořádku a rychle, děkujeme realitní kanceláři Soccer Reality za pomoc v naší nelehké situaci. Díky moc  

Jitka Tomášková

Nebovidy

 Děkuji Vašemu realitnímu makléři p. Miroslavu Vodehnalovi za velmi profesionální a bezproblémové jednání při prodeji pozemku. Vaši realitní kancelář ráda doporučuji. Jsme spokojeni.  

JUDr. Anna Romanová

Hradec Králové

 Vážíme si dobré spolupráce s Vámi a se službami pana Vodehnala jsme velice spokojeni, je to jeden z nejspolehlivějších realitních makléřů, které jsme měli čest poznat. Přejeme hodně dobrý zákazníků a obchodních případů a těšíme se na další spolupráci.  

Jaroslav Pavlů

Praha 9

 Děkuji zde společnosti Soccer Reality, jmenovitě panu J. Novákovi, za prodej parcely, který pro nás nedávno realizoval. Setkali jsme se vždy s profesionalitou, spolehlivostí a příjemným jednáním.  

Ing. Roman Kocourek

Praha 10

 Rád bych tímto poděkoval panu Turkovi za vstřícný, profesionální přístup, dochvilnost a přátelské jednání. Ještě jednou děkuji.  

Josef Muhl

Mladá Boleslav

 Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou vyjádřit poděkování za pomoc při pronajímání nemovitostí. S Vaší realitní makléřkou, paní Sivanovou, mám dlouhodobě velmi dobré zkušenosti. Díky jejímu profesionálnímu přístupu, ochotě a vstřícnosti se nám vždy podařilo v krátké době realizovat náš společný zájem. Za to jí patří velký dík.  

Mirka Scheidegger

Luštěnice

 Dobrý den, velmi děkuji za Vaše služby a velké poděkování patří paní Sivanové za velmi vztřícné, ochotné a milé jednání. Je radost spolupracovat právě s touto milou paní.  Velmi děkuji.  

Marek Mašek

Hostivice

 Pronájem bytu proběhl přesně podle představ, komunikace vynikající a přístup makléře (pana Turka) velice přátelská. Mohu jen doporučit!

Alena Skočdopolová

Mladá Boleslav

 S Vaší realitní společností Soccer Reality spolupracuji již 6 let. Konkrétně s makléřkou pro Středočeský kraj paní Danielou Ester Sivanovou, na kterou se stále velmi ráda znovu obracím, ať už se jedná o nabídku pronájmu, prodeje nemovitosti či dlouhodobého sledování vhodné lokality při výběru pozemku. Vím, že u ní jsem vždy dobrých rukou skvělé profesionálky, že se nemusím téměř o nic starat. O to více se pak mohu soustředit na svou práci a lépe využít svůj volný čas. Např. mi odpadají „obtěžující“ telefonáty nabídek či poptávek a dlouhé hodiny vyhledávání na internetu. Veškerý management pronájmu/prodeje nemovitosti od A do Z pro mě zajišťuje paní Daniela, a to je obrovská výhoda, které si cením. Dokáže perfektně odhadnout potřeby klienta, splnit všechna očekávání a najít ten nejvhodnější protipól k uzavření smlouvy tak, že jsou nakonec obě strany opravdu spokojeny. Ve své práci je velmi flexibilní, termínově se dokáže maximálně přizpůsobit všem zúčastněným. S ničím ani na moment neotálí, vše se snaží zpracovat ještě týž den a pravidelně poskytuje aktuální informace o průběhu obchodu. Paní Daniela Ester Sivanová je opravdu pečlivá, má velmi široký aktuální přehled nejen v legislativě. Při své práci uplatňuje jak odborné znalosti a letité zkušenosti, tak i své osobnostní předpoklady, má velmi příjemné vystupování a nakažlivé pozitivní myšlení. Dokáže být taktní a zároveň mít smysl pro humor, paní Danielu Ester Sivanovou Vám všem mohu vřele doporučit pro skvělý obchod bez starostí a dávám jí 5 hvězdiček!  

Monika Rubinstein

Praha 6

 Dobrý den, skrz Vaši realitní kancelář jsem včera uzavřela koupi rodinného domu v Suchdole. Spolupráce s panem makléřem Karlem byla naprosto bezchybná. Nesmírná ochota a vstřícnost jak po telefonu tak i při osobním jednání. Vždy připraven odpovídat, řešit, uskutečňovat opakované prohlídky domu v době, kdy jsem já nebyla schopna přijet. Velmi příjemná zkušenost. Děkuji.  

Aleš Štalmach

Praha 8

 Rád bych poděkoval panu Vladimírovi Pokornému a SOCCER REALITY za spolupráci při zajišťování nájemníka do mého bytu.  

Lenka Pilná

Brandýs nad Labem

 Děkujeme za pomoc s pronájmy našich nemovitostí. Oceňujeme rychlé a profesionální jednání a milý přístup. Pokud bude potřeba, rádi se na Vás opět obrátíme.  

Jaroslav Volf

Stará Boleslav

 Jsme moc rádi,  že můžeme spolupracovat s Vaší RK. Vždy se na Vás v budoucnu s radostí obrátíme, protože jsme od Vás měli dva podnájemníky a s oběma byla naprostá spokojenost. Vždy jste sehnali lidi podle našeho přání. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci  

Richard Liška

Praha 9

 Se službami Vaší RK jsem maximálně spokojen, skvělý kontakt. Váš profesionální přístup mi pomáhá již řadu let při pronájmu nemovitostí. Oceňuji velmi odborný a lidský přístup na velmi dobré úrovni. Bude mi potěšením i nadále spolupracovat s tak skvělým člověkem jako je pan Novák, kterého můžu jen doporučit jako odborníka na svém místě. Děkuji  

Zuzana Kosinková

Třebechovice pod Orebem

 Chci Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby a opravdu rychlé sehnání nového nájemce. Pan Vodehnal, který má Hradec Králové a okolí na starosti byl nejrychlejší ze všech realitních kanceláří. Ozval se ihned po vystavení mého inzerátu, nájemce sehnal hned druhý den. Dojel na prohlídku, kterou vedl na profesionální úrovni a proto se byt i rovnou pronajal. Moc děkuji, škoda že takových makléřů je tak málo.  

Tomáš Vaněk

Praha 9

 Touto cestou bych rád poděkoval realitní kanceláři Soccer Reality za jejich profesionální, vstřícný a milý přístup při prodeji mé chalupy. Všem vřele doporučuji !!!  

Pavla Fejglová

Hradec Králové

 Dobrý den, chtěla jsem Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za Vaše služby a opravdu rychlé sehnání nového nájemce. Pan Vodehnal ze společnosti Soccer Reality byl nejrychlejší ze všech realitních kanceláří, které mi služby nabízely. Jistě Vás ráda doporučím dále. Ještě jednou moc děkuji.  

Jaroslav Pavlů

Praha 9

 Společnost Soccer Reality pro nás nedávno zařizovala nákup nemovitosti. Od prvního kontaktu jsme měli v jejím zástupci, panu Novákovi, velmi profesionálního a spolehlivého partnera pro řešení všech potřebných kroků. Děkuji za flexibilitu a nasazení. Mohu jen doporučit.  

Marie Mocková

Praha 9

 S realitní kanceláří Soccer Reality jsem řesila pronájem garáže ve Vysočanech. Celkově jsem velice spokojená s ochotou, profesionalitou a flexibilitou pana Nováka, který mi v této záležitosti pomáhal. Realitní kancelář Soccer Reality proto mohu doporučit všem, kteří hledají nemovitost nebo naopak kupce či nájemníky.   

Alena Balonová

Praha 9

 Děkuji společnosti Soccer Reality a hlavně panu Jiřímu Novákovi za perfektní zprostředkování prodeje mého bytu včetně smluv a veškerého řízení kolem převodu bytu na nového majitele. Celá akce proběhla bez zbytečných odkladů, spokojenost na mé straně je 100%. Jednání s panem Novákem je vždy velmi příjemné a profesionální. V kontaktu jsme již delší dobu a vždy jsem s ním byla naprosto spokojená.  

Ing. Milan Zedka

Hradec Králové

 Pane Vodehnale, s ukončením prodeje naší nemovitosti v Hlubokém Dole chceme Vám a Vašim spolupracovníkům v Soccer Reality poděkovat za iniciativní přístup, spolehlivost a rutinní zvládnutí organizace akce, která vzhledem k různým lokalitám nemovitosti a zúčastněných byla náročná. Tím jste nejen akci uspíšil, ale ušetřil jste nám hodně času. Rovněž díky za zpracování a vyřízení daňové agendy.  

Martin Jung

Náchod

 Doporučuji Všem, kteří potřebují realitní služby, aby se obrátili na pana Hromádka ze společnosti Soccer Reality. Jinde snad běžné, ale v Čechách zcela nadstandardní a vysoce profesionální služby, stoprocentně seriózní jednání na všechny strany, slušnost a ochota, vysoká úroveň. Doporučuji Všem.  

Mgr. Zdeňka Volná

Praha 1

 Společnost Soccer Reality s.r.o. nám pomohla při pronajímání několika bytů.  Její zástupci vždy odvedli profesionální práci, mohla jsem se na ně ve všem spolehnout a hlavně jim věřím - a to je dnes to nejdůležitější. Vřele tuto realitní firmu doporučuji.  

Richard Liška

Praha 2

 S Vaší RK spolupracuji již pár let, jsem velice spokojen s individuálním a profesionálním přístupem p. Nováka při pronájmech nemovitostí. Jeho ochotu, vstřícnost i lidský přístup velice oceňuji a komplexní služby této realitní kanceláře mohu jen doporučit. Jsem velmi rád, že mohu spolupracovat s tak skvělým člověkem. Vše vždy probíhá rychle, odborně a k mé velké spokojenosti. Chci touto cestou poděkovat p. Novákovi za velmi korektní a diskrétní jednání a bude mi potěšením i v budoucnu spolupracovat s tak skvělými lidmi jako jste Vy.  

Ing. Petr Rod

Pardubice

 S Vaší společností jsem právě realizoval prodej rodinného domu. Rád bych tímto vyjádřil svou naprostou spokojenost s vysoce nadstandardními službami, s ochotou a osobní iniciativou pana Aleše Krause během celého procesu prodeje. Děkuji a jsem s pozdravem   

MUDr. Petr Sinecký

Praha 4

 Dobrý den, dovolte, abych, Vám poděkoval za úžasnou profesionalitu a lidský přístup k mému problému.  Konečně jsem se trochu vymanil ze zdravotních potíží, na kterých se nemalou měrou podílely starosti s prodejem bytu. Jak se, ale díky Vám ukázalo, právě ty byly zcela zbytečné. Musím obdivovat Váš přístup k mému problému a klidné kroky, vedoucí k domluvenému cíli. Byt jste v krátké době prodali za odpovídající cenu. Vše jste zajistili tak, že se můj osobní přínos omezoval na pouhé podpisy předložených dokumentů. Předem avízované kroky odpovídaly časově i obsahově. Na mé časté dotazy, vyplývající z nezkušenosti s podobnými akcemi, jste odpovídali trpělivě, klidně a s pochopením. Tím jste nemalou měrou přispěli k poklidnému průběhu celé akce. To, co by normálně drásalo nervy, se ukázalo díky Vašim zkušenostem a celkovému přístupu, jako mé zcela zbytečné starosti. Je mi jasné, že se na celé akci podílelo více lidí. Přesto mi dovolte poděkovat zvláště a opravdu MOC panu ZDEŇKU TURKOVI. Byl to právě on, kterému vděčím za uchování zbytků mého jinak chatrného zdraví. S péčí, ne zcela běžnou v dnešním pokřiveném světě, se mi trpělivě věnoval od začátku až do úspěšného konce. Ještě jednou upřímně děkuji a zůstávám se srdečným pozdravem.  

Alena Kovaříková

Praha 5

 Dobrý den, chtěla bych poděkovat za vstřícné a profesionální jednání paní Budilové.  

Ivana Karasová

Mladá Boleslav

 Naše dlouholetá spolupráce s paní Hromádkovou při pronajímání naší nemovitosti v Mladé Boleslavi byla naprosto profesionální.  Vždy jsme byli maximálně spokojeni a paní Hromádkovou můžeme jenom doporučit.  

Ing. Andrey Kroo

Praha 5

 Spolupráce s panem Zdeňkem Turkem z RK Soccer Reality při koupi bytu v Praze byla profesionální. Všechno co bylo dohodnuto bylo splněno včas a bez problému. Můžu jenom doporučit pana Turka pro zájemce o nemovitosti a budu se těšit na další obchod s realitami přes tuto RK. Děkuji.  

Ing. Miriam Alexyová

Praha 8

 Dobrý den, s paní Hromádkovou jsem byla moc spokojená.  

Hanáček František a Hanáčková Jarmila

Polešovice

 Služby SOCCER REALITY s.r.o. jsme využili vícekrát. O pronájem nemovitosti jsme vždy jednali s jednatelem firmy panem Turkem, který ochotně a profesionálně projednal všechny náležitosti. Můžeme jen doporučit.  

Jaroslav Rozkovec

Liberec

 Děkuji zaměstnancům a vedení realitní kanceláře Soccer Reality za profesionální prodej mojí nemovitosti. RK má v Liberci svého pracovníka, se kterým jsem vyřizoval všechny záležitosti osobním kontaktem. Prodej proběhl podle mých představ a jsem rád, že jsem si vybral tuto RK. Hodnotím spolupráci s RK Soccer Reality s.r.o. velmi kladně.  

Jaroslav Hýbler

Tuřice

 Spolupráce s panem Novákem z RK Soccer Reality při prodeji mé nemovitosti byla výborná, rychlá a absolutně bez problémů. Pana Nováka doporučuji.  

Jiří Melich

Hradec Králové

 Přeji hezký den, děkuji panu Vodehnalovi za naprosto profesionální, korektní a lidský přístup při vyřizování mého nového bydlení. Jsem velmi spokojený a společnost SOCCER REALITY, s.r.o. tak mohu všem jen doporučit. Mnoho úspěchů přeje Jiří Melich.  

Jiří Herain

Husí Lhota

 Tuto realitní kancelář doporučuju, vše bez problémů a člověka jako je paní Daniela Ester Hromádková především, už její hlas potěší a vypadá to jako když jste v jiném světě.  

Petr Kadeřábek

Praha 9

 Spolupráce s p. Novákem byla rychlá, vstřícná a věcná. Vaši společnost doporučuji i dalším zájemcům.  

Vladimír Střelec

Praha 6

 Rád bych panu Pokornému poděkoval za spolupráci ikdyž konečný klient nevyšel z Vaší databáze. V průběhu naší spolupráce jste několikrát představil vážného zájemce a projevil vysokou profesionalitu i lidský přístup při jednání.  Pokud bude v budoucnu možnost vzájemné spolupráce nebudu váhat a využiji ji a stejně tak poradím i svým známým. S pozdravem a přeji Vám mnoho obchodních  i sportovních úspěchů.  

Paul Keist

Praha 15

 Vážení, Váš profesionální přístup mne vážně oslovil. Děkuji Vám za tuto zkušenost. Veřte, že to není až tak běžné.  

Václav Augusta

Praha 3

 S Vašimi službami jsme byli spokojeni. Děkujeme panu Turkovi za perfektní služby při prodeji našeho bytu. Oceňujeme profesionální přístup, solidní jednání a ochotu zodpovědět všechny dotazy. Rádi se na vás opět obrátíme.  

Alena Ouřetská

Praha 10

 Se službami RK Soccer Reality jsem byla maximálně spokojená. Slušné a zdvořilé jednání. Při prodeji bytu mi ušetřili hodně času i starostí. Kromě vlastního prodeje bytu, kupní smlouvy i úschovy kupní ceny, zařídili i převod elektřiny a podání daňového přiznání, takže jsem vlastně neměla žádné starosti s "papírováním" Doporučuji všem.  

Bayerovi

Česká Lípa

 Vážený pane Nováku, rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za spolupráci a zejména pak za zpětnou reakci a Váš email. Jste jedním z mála makléřů, kteří nás takto zpětně oslovili.  

Vlaďka Čvančarová

Praha

 Dobrý den,  chceme ještě jednou poděkovat za Vaše skvělé služby při hledání pronájmu domu. Velice si ceníme rychlosti, spolehlivosti a bezodkladného jednání v každé situaci. Budeme-li potřebovat tento druh služeb, jistě se obrátíme na Vás.  Přejeme Vám další spokojené klienty.   

Zdeňka Holzhauserová

Paha 4

 Vážený pane Pokorný, děkuji a jsem moc ráda, že jste sehnal zrovna kupce vy. Od začátku jste jednal seriózně.  

Hana Studená

Milovice

 Se společností SOCCER REALITY a zejména s panem Vejvodou jsme byli spokojeni a moc Vám děkujeme.  

Březina Antonín

Hlásná Třebáň

 Vážený p. Syrovátko, Vážený p. Nováku, dovolujeme si Vám poděkovat za poskytnuté služby při prodeji našeho RD.  Ještě jednou děkuji a přeji příjemný den.  

Věra Juklová

Mělník

 S Vaší realitní kanceláří spolupracujeme již od r. 2011. Vážíme si profesionálního přístupu a vysoce vstřícného a příjemného jednání, zejména p. Syrovátky, se kterým řešíme jak pronájem tak i prodej. Můžeme vřele doporučit.  

Mazák Václav

Lochovice

 Dovolte abych Vám poděkoval za Vaši spolupráci a angažovanost, které si nesmírně vážím.

Jitka Landová

Praha 10
 Děkuji Soccer Reality za realizaci prodeje mého bytu, konkrétně pak panu Turkovi nejen za odborný, ale i lidský přístup.

Mgr. Darina Attanasio

Hradec Králové

 S panem Vodehnalem jsem byla maximálně spokojená. Během těchto měsíců při hledání nájemníka jsem pochopila, že to není o realitní kanceláři, ale o člověku s lidským přístupem. Pokud budu shánět dalšího podnájemníka a nebo byt prodávat, ráda vyhledám opět jeho služby.

Jitka Trinerová

Praha 9

 Děkuji za velmi příjemnou spolupráci, a rozhodně Vaši realitní kancelář budu mým známým doporučovat. Jestliže se nyní pronajmutý byt uvolní ( doufám, že to nebude moc brzo), tak se jistě opět obrátím na Vás.  

Lenka Vlasáková

Lyská nad Labem

 Spolupráce s Vámi byla v pořádku, reakce rychlá a vždy možná dohoda. V případě potřeby ráda využiji Vašich služeb. Přeji mnoho úspěchů v Novém roce. Děkuji  

Zdeněk Smutný

Praha

 Děkuji za spolupráci a přeji Vám vše nejlepší do Nového roku 2015. Mnoho pracovních úspěchů, zdraví, štěstí a pohody.  

Zdeňka Volná

Praha

 Vážená společnosti, i já vám děkuji za práci, kterou jste pro mne odvedli. Přeji vám do roku 2015 hodně zdraví a samé úspěchy. Pokud se mne týká jsem svašimi službami velmi spokojená.  

Petr Mergeš

Kamenice

 Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za úsilí, které jste vynaložili. Přeji Vám a celému Vašemu kolektivu Soccer Reality s.r.o. krásné vánoce a mnoho úspěchů v pracovním i soukromém životě v novém roce 2015.  

Peter Bédi

Hradec Králové

 Chtěl bych poděkovat společnosti a jmenovitě panu Vodehnalovi za vstřícnost, rychlost a profesionální přístup při realizaci pronájmu naší nemovitosti. Vašich služeb jsem využil již opakovaně a pokaždé jsem byl velmi spokojen. Jsem s pozdravem.  

Michaela Procházková

Hradec Králové

 Děkuji společnosti Soccer reality a panu Miroslavu Vodehnalovi za profesionální přístup a ochotu a veškeré poskytnuté služby spojené s pronájmem, ale i prodejem nemovitosti.  V případě potřeby ráda vaše služby zase využiji.  

Šourek Petr

Nová Ves

 Rozhodně jsem příznivec Vaší realitní kanceláře. Zejména pana Pokorného, pro jeho profesionální přístup. Na dalším postupu jsem s ním domluven. Kladnou referenci rád poskytnu. Přeji hezký den  

Mgr. Martin Jung

Náchod

 Jsem velmi spokojen se službami Soccer Reality, resp. se službami pana Hromádka z Náchoda. I jemu jsem říkal, že problémy mohou nastat vždy, ale dobrá společnost se pozná podle toho, jak se právě k potížím staví. Pan Hromádko je mimořádný člověk s mimořádným přístupem a ukázka toho, jak by měl realitní makléř ideálně vypadat! Mé doporučení je jednoznačné a už jsem služby pana Hromádka i konkrétně zprostředkoval, což, myslím, vedlo k realizaci pronájmu, takže jsem rád. (Lituji, že nemám více bytů).  

MUDr. Petr Sinecký

Praha 6

 Vážený pane Turku, už ani neumím spočítat roky, po které jste rychle, ochotně a s velkou empatií řešil má, mnohdy dost komplikovaná, přání. Brzy jsem pochopil, že je možno Vám bezmezně důvěřovat, takže v klidu a pohodě vždy vše skončilo podle mých představ. Neumím si vůbec představit, že bych musel sám řešit to, co jste vy zvládal s lehkostí. Ta byla "nakažlivá", takže vím, že se v budoucnu můžu spolehnout, že mi zase pomůžete. Za to Vám patří moje vděčnost a velký dík. Přeji Vám mnoho úspěchů.   

Kateřina Lavická

Mladá Boleslav

 Vážený pane Turku, se spoluprací s Vaší realitní kanceláří, konkrétně zastoupenou paní Hromádkovou,  při realizaci mého realitního případu jsem byla velmi spokojena a velmi oceňuji naprosto profesionální přístup. I do budoucna se ráda na Vaši kancelář obrátím.   

Jitka Loubalová

Praha 5

 Vážený pane Turku, spolupráce s Vaší realitní kanceláří - tedy konkrétně s Vámi, je výborná a budu ráda, zachováte-li mne ve Vaší evidenci při pronájmu mé nemovitosti i nadále. Přeji Vám vše dobré a děkuji  

Ladislav Rus

Praha 3

 Vždy jsem byl s Vámi velmi spokojen a Vaše snaha a jednání bylo vždy na úrovni . Děkuji a těším se na další spolupráci.  

Vladimír Bartoš

beroun

 Chtěl bych poděkovat za spolupráci společnosti SOCCER REALITY s.r.o., za spolupráci při pronájmu bytových jednotek v našem bytovém domě. Oceňuji vstřícné a korektní jednání, i pomoc se zajištěním nájemních smluv. V dohledné době budeme realizovat prodej jednotlivých bytových jednotek, a již víme koho požádáme o spolupráci.  

Kulhánkovi

Jince

 Velmi rádi bychom touto cestou poděkovali všem zúčastněným stranám, za účinnou pomoc, maximální spolupráci a ochotu, při realizaci prodeje bytové jednotky, v městysu Jince, Jana Žižky 210. Realitní kanceláři Soccer Reality, stejně jako Advokátní kanceláři p. Bartoně, děkujeme za vyřízení veškerých náležitostí, které se týkaly prodeje nemovitosti samotné a advokátní úschovy financí, panu Krupařovi za jeho profesionální přístup při vyřizování hypotečního úvěru a pojištění, paní Ježkové a panu Ježkovi, potom za bezproblémovou prohlídku / předání nemovitostí a zodpovězení základních dotazů k jejímu spravování. Všem společně dále za Váš cenný čas a lidskou ochotu pomoci radou, v nám někdy neznámé problematice. Díky Vám všem, se nám otevřela cesta k vlastnímu bydlení a budování společné budoucnosti!  

Ladislav Říha

Praha 5

 Dobrý den pane Nováku, musím potvrdit Váš vysoce profesionální přístup k realizaci nabídky na pronájem mého bytu.  

Filip Miros

Jablonec nad Nisou

 Pane Nováku, děkujeme. Váš přístup i jednání je na vysoké úrovni a je příkladem pro ostatní... Koneckonců takto má vzájemná spolupráce vypadat. Přeji Vám ve Vaší práci mnoho úspěchů a snad někdy příště.  

Marie Hoštická

Davle

 Pane Nováku, jsem ráda, že mám možnost poděkovat nejen Vám osobně, ale celé Vaší kanceláři za maximální pomoc při nabídce našich pozemků v Davli. Třebaže doposud se nepodařilo prodej realizovat, velmi oceňujeme Vaši iniciativu, především rozsáhlou inzerci v celé řadě periodik po celé období, pravidelné zasílání informací, stejně tak jako vyjádření právníka k námi zaslaným dotazům. Plně jsme si vědomi toho, že kolem nemovitosti je spousta nevyřešených problémů, takže se zázračným rychlým prodejem jsme ani nepočítali. Přesto jsme ocenili, že jste se toho ujali, plně jsme Vám důvěřovali a důvěřujeme. Momentálně se snažíme znovu vyjednávat se zástupci městyse o možnosti převodu pozemků na stavební, což je pro budoucí eventuální prodej rozhodující. V případě vidiny jakékoliv dohody, okamžitě bychom Vám dali vědět a doufáme, že poté budeme moci s Vaší  další pomocí počítat. Ještě jednou díky a zdravíme nejen Vás, ale i všechny spolupracovníky.  

Ing. Viktor Harnach

Praha - východ

 Vážený pane Nováku, děkuji Vám za spolupráci při prodeji mého pozemku v Husinci. Zároveň Vás mohu ujistit, že se na Vaši kancelář ve vhodném okamžiku znovu obrátím.   

Radek Šnajdr

Kladno

 Vážený pane jednateli, děkuji za spolupráci a s dalšími nemovitostmi se opět ozvu - beru to tak, že jste slušný člověk.