Prodej chaty / chalupy

Loučeň - Jivák

25 000 000 Kč

Cena včetně právních služeb, úschovy peněz a provize RK

Kód nabídkyN64861
Dispozice domuatypický
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Zastavěná plocha450 m2
Umístění objektuPolosamota
Užitná plocha1150 m2
Stav objektuDobrý
Plocha pozemku/ů2217 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží3
K dispozici od24.6.2024
PENB: Náročnost budovyG - průkaz nedodán

Popis

Toužíte mít velkou luxusní nemovitost v klidu kouzelné přírody s výhledem na rybník a přesto 36 minut autem od Prahy? Pak je tato nemovitost ideální volbou právě pro vás, nemovitost si můžete upravit jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci.

Nemovitost má celkem tři podlaží s celkovou obytnou plochou 1 150 m2, na pozemku 2 217 m2 je i parkoviště pro 25 vozidel.

Tato unikátní nemovitost s genius loci – duchem místa, byla původně knížecí pivnice s tančírnou z roku 1935, kterou nechal později kníže Alexandr Jan z Thurn-Taxisu přestavět na výletní restauraci. Nemovitost byla v roce 1994 rozšířena o ubytování a přestavěna do současné podoby. Nemovitost stojí uprostřed rozsáhlých svatojiřských lesů na hrázi rybníka Jivák s písečnou pláží. Výhled na rybník z nemovitosti je kouzelný, nemovitost i okolní příroda je jako stvořená pro relaxaci a odpočinek.

Nemovitost sousedí se slavnou osadou Jivák, která byla založena již v roce 1926 a je zde cca 120 chat. Nemovitost se nachází ve velmi žádané a ceněné rekreační lokalitě.

V ceně nemovitosti může být i veškeré vybavení restaurace, letní terasy, kuchyně a pokojů. Vše je v dobovém loveckém stylu (židle, lavice a stoly z masivní borovice), lovecké trofeje a jiné stylové zařízení (komody, lustry, bar, atd.)

Nemovitost se nachází 36 minut jízdy od Prahy, 20 minut jízdy od Nymburka, Zoo Chleby a Lázní Poděbrady. Zámek a městys Loučeň jsou 2,9 km od hotelu. Autobusové zastávky a vlakové stanice jsou vzdálené do 3 km.

Lokalita

Loučeň - Jivák